Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon F60CL I.84.E Black
Серія F60CL I являє собою унікальну лінійку продукції, здатну одночасно захищати цінні речі від злому (перший клас) і вогню (клас LFS 60 P). Корпус і двері сейфа заповнені спеціальним вогнестійким бетоном. Сейф F60CL I.84.E Black має вбудовану ригельну систему чотиристоронньої дії, кодовий електронний сертифікований сейфовий замок M-LOCKS і дві німецькі термоленти BASF. Фальшно сейфа може бути використана як додаткова полиця.
Особливості сейфа Griffon F60CL I.84.E Black:
- Ригельна система чотирибічного замикання — 10 хромованих обертових ригелів Ø 25 мм.
- Місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі
- Двері на зовнішніх петлях, відчиняються на 180°
- Обладнаний двома термострічками BASF (Німеччина) периметром дверей
- Дві полиці з трьома зонами зберігання
- Касова комірка (трейзер) замикається на ключ (в комплекті 2 ключі)
- Фальшно сейфа може бути використана як додаткова полиця
- Товщина захисного шару — 72 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6860 |
| Вага | 178 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 69.6х36.6х29.8 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 84х51х51 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 72 мм |
| Товщина лицьової панелі | 72 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 51 750 ₴







