Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнестійкий Griffon FS.45.K
Вогнестійкі сейфи серії FS від торгової марки Griffon — чудовий вибір для будівель, у яких є ризик виникнення пожежі. Завдяки спеціальному наповненню дверей і корпусу така конструкція здатна впродовж пів години захищати від впливу високих температур навіть найлагородніші речі. Сучасні замки й особливості внутрішнього пристрою роблять використання сейфа максимально комфортним. Потужна ригельна система замикання забезпечує високу опірність у разі спроби злому.
Особливості сейфа Griffon FS.45.K
- Витримує нагрівання до 1000 °C упродовж 30 хвилин, водночас температура всередині сейфа не перевищує 177 °C (температура загоряння паперу)
- Жароміцний термоізоляційний спеціальний фібробетонний заповнювач.
- сейф має два хромовані активні ригелі діаметром 28 мм.
- сейф має одну полицю (дві зони зберігання).
- Обладнаний ключовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 сейфового типу.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Передбачена можливість кріплення сейфа анкерними болтами до підлоги — 2 точки кріплення (анкерні болти до комплекту постачання не входять).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6820 |
| Вага | 65 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 35.3х35.9х30.3 см |
| Внутрішній об'єм | 38 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 45.5х44.5х44.5 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | S2 |
| Сейф за типом захисту | Вогнестійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогнестійкий |
| Товщина бічних стінок | 43 мм |
| Товщина лицьової панелі | 43 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий, Кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 19 950 ₴





