Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon H.80.ET
Стійкі сейфи TM Griffon серії H відповідають вимогам зламостійкості 1 класу та мають товщину захисного шару 25 мм. Ключова особливість сейфів серії H — наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багаторазово збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування. Поряд з іншими моделями компанії Griffon, сейф серії H може бути укомплектований одним із двох типів замків — STUV або M-anLOCKS.
Особливості сейфа Griffon H.80.ET:
- ригельна система тристоронньої дії (4 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм)
- електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2
- анкерне кріплення сейфа до підлоги та стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6813 |
| Вага | 158 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 81.1х44.1х32.8 см |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 86х49х41 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 25 мм |
| Товщина лицьової панелі | 14 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7040, RAL 7035) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 50 490 ₴







