Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon H.65.E black
Стійкі сейфи TM Griffon серії H відповідають вимогам зламостійкості 1 класу та мають товщину захисного шару 25 мм. Сейф зламостійкий H.65.E black вміщує папки формату А4. Ключова особливість сейфів серії H — наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багаторазово збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування.
Особливості сейфа Griffon H.65.E black:
- Дверцята сейфа вирізаються з монолітної сталевої пластини завтовшки 14 мм. Мінімальні проміжки між дверима та корпусом сейфа ускладнюють спроби вивернути двері цілком, крім того з усіх чотирьох боків двері мають антивандальний захисний упор. Обертові ригелі діаметром 25 мм слугують для захисту від розкриття різальним інструментом.
- Корпус сейфа — двостінний простір між стінками заповнений високоякісним бетоном для підвищення опірності конструкції до зламу. Загальна товщина стінки корпусу 25 мм.
- Ригельна система блокується електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 із 6-значним кодом.
- Відмітна особливість цієї моделі — насичений чорний колір забарвлення корпусу. Виготовляється на замовлення.
- Усі сейфи серії GRIFFON H передбачають кріплення до підлоги та стіни. Анкерне кріплення до комплекту постачання не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6811 |
| Вага | 120 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 59.9х38.6х31.8 см |
| Внутрішній об'єм | 74 |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 65х43.5х40 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 25 мм |
| Товщина лицьової панелі | 14 мм |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 38 700 ₴





