Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Ferocon Е-150К1.Т1.П3.9005
Сейф збройовий Ferocon Е-150К1.Т1.П3.9005 з ключовим замком для зберігання до 3 ручок у зібраному вигляді. Додатковий відсік (трейзер) дає змогу зберігати документи та боєприпаси. Додаткову полицю можна зняти. Призначений для 3 дула. Висота дула до 145 см. Чудово підійде тим, у кого СВД, Вепр (різні модифікації) або Сайга (власники зрозуміють). Сейф має патронне відділення, зміщене вліво, фіксатори для стовбурів, полички для амуніції в кількості 3 шт., які можна регулювати за висотою. У дверях є спеціальні кишені для "приблука". Порошкове фарбування, анкерні отвори, приховані петлі.
Характеристика сейфа Ferocon Е-150К1.Т1.П3.9005:
- Зварна конструкція зі сталі
- Внутрішні петлі
- Тип замка: механічний
- Наявність ложементів
- Анкерні отвори для кріплення до стіни та підлоги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6130 |
| Вага | 30 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 150х39х25 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Менш ніж 280 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 1.4 мм |
| Товщина лицьової панелі | 1.5 мм |
| Колір | Чорний (RAL 9005) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 8 400 ₴




