Опис сейф збройовий Ferocon Е-139К1.Е1.Т1.П3.7022
Збройний сейф Ferocon Е-139К1.Е1.Т1.П3.7022 з електронним замком для зберігання до 3 ручок. Додатковий відсік (трейзер) дає змогу зберігати документи та боєприпаси. Під трейзером розташовані 3 знімні полиці. Ця модель обладнана двома надійними замками: верхній електронний кодовий замок і нижній ключовий замок.
Ложемент — спеціальне кріплення для зброї, що встановлюється в сейфах. Найчастіше використовують ложементи затискного типу. Трейзер розташований ліворуч від збройового відсіку, у такий спосіб не зменшує внутрішню висоту сейфа, даючи змогу зберігати зброю в зібраному вигляді. Знімні полиці дадуть змогу збільшити простір для зберігання. Збройний сейф Ferocon важить 41 кг, але для більшої безпеки сейф необхідно додатково закріпити. Передбачене кріплення до підлоги або стіни.
Характеристика сейфа Ferocon Е-139К1.Е1.Т1.П3.7022:
- Зварна конструкція зі сталі
- Внутрішні петлі
- Тип замка: кодовий
- Наявність ложементів
- Анкерні отвори для кріплення до стіни та підлоги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6125 |
| Вага | 41 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 137х39х25 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Менш ніж 280 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 6 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 1.2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 2 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 11 695 ₴




