Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GE.850/52.E
Сейф збройовий ексклюзивний GRIFFON GE.850/52.E призначений для зберігання 8 ручок заввишки до 1350 мм.
Стійкість до злому — стандарт EN 14450 клас S1.
Товщина лицьової панелі — 3 мм.
Товщина бічних стінок — 3 мм.
Технічні характеристики Griffon GE.850/52.E:
- Виготовлений з високоміцної сталі та має якісну внутрішню і Зовнішнє оздоблення.
- Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання та вибивання замків і ригелів.
- Надійний ригельний механізм, блокувальні двері, обладнаний активними ригелями, діючими в вертикальному і горизонтальному напрямі. Внутрішня петля — антизріз.
- Обладнаний внутрішнім патронним відділенням, замикається на ключовий замок (2 ключі в комплекті).
- Має шість полиці, що дає змогу використовувати сім зон зберігання в сейфі для мисливської амуніції, одну з полиць можна використовувати для зберігання документації формату А4.
- Ложемент, який переміщається, під зброю з оптикою та знімний магнітний ложемент (встановлюється на будь-яку зручну висоту).
- Знімні навісні елементи на дверях, які переставляються: кишені для магазинів під патрони та засоби для догляду за зброєю, тримачі для шомполів, гачки.
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікований за классу VDS2.
- Замок живиться від батареї типу «крона» (9 В), яка є в Всередині замку сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Батарею треба замінити, попередньо знявши захисну кришку нижньої частини замка.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни. Анкера до комплекту постачання не входять.
- Сейф відповідає всім встановленим нормам і вимогам правоохоронних органів для безпечного зберігання вогнепальної зброї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6107 |
| Вага | 207 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 169.4х82.9х44.3 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 171.2х83.5х52 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 8 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне покриття |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 86 400 ₴



