Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий пістолетний Griffon H.26.KP DARK GREY
Сейф для пістолета GRIFFON H.26.КP призначений для зберігання особистої вогнепальної зброї, а також — цінностей, документів удома.
Товщина металу двері сейфа — 14 мм, а загальна товщина захисного шару дверей — 25 мм.
Товщина бічних стінок сейфа — 25 мм.
Технічні характеристики Griffon F60CL I.150.K GUN:
- Новий привабливий сучасний дизайн сейфа.
- Наповнення стінок сейфа — фортифікаційний бетон, що дає змогу багаторазово збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування.
- Надійний ригельний механізм тристоронньої дії: 4 хромованих активних обертових ригелі, що надійно замикають двері сейфа.
- Ложемент під пістолет, 1 знімна полиця.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°, водночас не перекриваючи дверний отвір сейфа.
- Ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1.
- Порошкове фарбування сейфа (антрацитово-сірий).
- Наявність можливості анкерного кріплення сейфа до стіни (дві точки кріплення) і підлоги (дві точки кріплення). Кріпильні отвори закриті заглушками, які перед монтажем необхідно витягти. Анкерні болти до комплекту постачання не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6105 |
| Вага | 37 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 21.3х30.1х19.2 см |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Менш ніж 320 |
| Габарити | 26х35х27.4 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | 1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 2 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 25 мм |
| Товщина лицьової панелі | 14 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 12 990 ₴






