Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GH.450.E
Сейф збройовий GRIFFON GH.450.E призначений для зберігання 7 дул завдовжки до 1400 мм. Сейф стійкий до злому: Grade I в системі ECB-S (Європейський орган сертифікації — DAkkS (Німеччина).
Загальна товщина захисного шару лицьової панелі та корпусу — 20 мм.
Технічні характеристики Griffon GH.450.E:
- Підвищена стійкість до злому. Тристороння ригельна система замикання з 5 активними ригелями одним пасивним.
- Надійний ригельний механізм, що блокує двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, які діють у вертикальному та горизонтальному напрямках.
- Антизламна конструкція «зачіп», яка перешкоджає відчиняти двері за допомогою фомки або іншого такого ручного інструменту.
- Наявність полиці для зберігання патронів.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Ложемент, який переміщається, під зброю з оптикою та знімний магнітний ложемент (встановлюється на будь-яку зручну висоту).
- Сейф обладнаний сертифікованим електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни. Анкера до комплекту постачання не входять.
- Сейф відповідає всім встановленим нормам і вимогам правоохоронних органів для безпечного зберігання вогнепальної зброї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6101 |
| Вага | 207 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 145х41х29.3 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 150х45х39.5 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | О |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 7 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 20 мм |
| Товщина лицьової панелі | 20 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 51 690 ₴





