Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GH.30.K
сейф призначений для зберігання пістолетів, антизламна конструкція «зачеп», яка не дає можливість відчинити двері гострим предметом або викруткою
захисний шар завтовшки 20 мм
можливість кріплення до підлоги
Особливості сейфа Griffon GH.30.K:
- ригельна система тристоронньої дії (6 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм, антизрізи з боку петель)
- сталеві леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- ключовий сертифікований сейфовий замок STUV (Німеччина)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6032 |
| Вага | 60 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 26х38.5х22 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 34.6х43.5х37.3 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | О |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 2 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 20 400 ₴






