Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Hunter GLST.340.K
Сейф збройовий HUNTER GLST.340.K призначений для зберігання 3-4 дул завдовжки до 1390 мм.
Товщина лицьової панелі дверей — 2,4 мм.
Товщина бічних стінок — 1,2 мм.
Технічні характеристики сейфа Hunter GLST.340.K
- Ригельна система (2 хромованих активних обертових ригелі).
- Наявність внутрішньої (збільшеної ємності з полицею для зберігання патронів і документів) патронного відділення, замикного на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинами.
- Тримачі та фіксатор під два шомполі, планка для навішування.
- Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом.
- Кут відчинення дверей 110 градусів.
- Сейф обладнаний ключовим замком (в комплекті 2 ключі).
- Передбачена можливість анкерного кріплення сейфа до стіни на 2 точки (монтажні дюбелі до комплекту постачання не входять).
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами дозвільної системи МВС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6028 |
| Вага | 28 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Відділення з ключем (трейзер) |
| Внутрішні габарити | 149.8х33.8х23.9 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 141.2х34х26 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Менш ніж 280 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 4 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 1.2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 2.4 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 8 880 ₴






