Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GG.700.E WOOD OAK
Сейф збройовий ексклюзивний GRIFFON GG.700.E WOOD призначений для зберігання 7 ручок заввишки до 1450 мм.
Стійкість до злому — стандарт VDMA клас В.
Товщина куленепробивного скла лицьової панелі — 25 мм.
Товщина металу дверей і корпусу — 3 мм.
Технічні характеристики Griffon GG.700.E WOOD OAK
- Виготовлений з високоміцної сталі та має висококласну внутрішню (флок) і Зовнішнє оздоблення деревом (матеріал обробки — дуб, колір — натуральне дерево, покриття — олія-віск).
- Дверцята сейфа мають оглядовий отвір, закритий спеціальним багатошаровим захисним пуленепробивним склом завтовшки 25 мм.
- Надійний ригельний механізм, блокувальні двері, обладнаний активними ригелями, діючими в вертикальному і горизонтальному напрямі.
- Обладнаний двома внутрішніми патронними відділеннями. Одне відділення закривається на ключовий замок, друге відділення замикається на електронний кодовий замок.
- Має три полиці, що дає змогу використовувати чотири зони зберігання в сейфі для мисливської амуніції, одну з полиць можна використовувати для зберігання документації формату А4.
- Зручний фрезерований ложемент (встановлюються на будь-яку зручну висоту) для зберігання 7 дул, підходить під зброю з оптикою.
- Тримачі для шомполів.
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікований за классу VDS2.
- Замок живиться від батареї типу «крона» (9 В), яка є в Всередині замку сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Батарею треба замінити, попередньо знявши захисну кришку нижньої частини замка.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Наявність внутрішнього підсвічування.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни. Анкера до комплекту постачання не входять.
- Сейф відповідає всім встановленим нормам і вимогам правоохоронних органів для безпечного зберігання вогнепальної зброї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6024 |
| Вага | 235 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 150х68.5х30 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 157х81.5х42 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 2 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 7 |
| Особливості | Броньоване скло, Оздоблення деревом |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне покриття |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Колір | Дерево |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 195 000 ₴





