Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Ferocon ЄС-95К.Т1.П2.9005
Офісний сейф TM «Ferocon» ЄС-95К.Т1.П2.9005 використовується як сховище для документів, цінних паперів, невеликих грошових засобів та інших речей, які вимагають захисту від стороннього доступу. Розміри сейфа дають змогу розміщувати в ньому також документи великого обсягу. Розміщені документи мають бути стандартного розміру — А4, щоб під час зберігання не відбувалося їхніх зам'ят. Сейф можна прикріпити до стіни анкерними кріпленнями.
На сейф встановлена 2-ригельна система замикання. Петлі розміщені всередині, що дає ефективний захист від зламу. Двері відчиняються на 100°, роблячи процес вкладання/вихоплення Ваших речей комфортним.
Характеристика сейфа Ferocon ЕС-95К.Т1.П2.9005:
- Зварна конструкція зі сталі
- Внутрішні петлі
- Тип замка: механічний
- Товщина металу дверей — 4 мм
- Товщина металу корпусу — 2 мм
- Можливість зберігання всіх типів офісних документів і папок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5971 |
| Вага | 44 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 95х40х38 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 4 мм |
| Колір | Чорний (RAL 9005) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 11 110 ₴



