Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Ferocon ЄС-85К.Т1.П2.9005
Офісний сейф ЄС-85КТ1 П2.9005. Сейф має товщину корпусу 2 мм, двері 4 мм. Двері подвійні — фальшпанель. Сейфовий замок захований усередині панелі. Є дві знімні, регульовані за висотою з кроком 2,5 см. полиці. Є трейзер, у якому можна зберігати печатки, штампи, документи особливої важливості, гроші. Сейф зроблений добротно. Має вигляд (і таким є по суті) міцний і надійний. Є анкерні отвори для додаткової фіксації сейфа до стіни або до підлоги. Приховані петлі. Фарба порошково-полімерна.
Характеристика сейфа Ferocon ЄС-85К.Т1.П2.9005:
- Зварна конструкція зі сталі
- Внутрішні петлі
- Тип замка: механічний
- Товщина металу дверей — 4 мм
- Товщина металу корпусу — 2 мм
- Можливість зберігання всіх типів офісних документів і папок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5970 |
| Вага | 40 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 85х40х38 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 4 мм |
| Колір | Чорний (RAL 9005) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 10 610 ₴




