Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Ferocon БС-52Е.П1.7035
Офісний сейф TM «Ferocon» БС-52Е.П1.7035 використовується як сховище для документів, цінних паперів, невеликих грошових засобів та інших речей, які вимагають захисту від стороннього доступу. Полиця розділяє сейф на два відділення, бухгалтерські папки тепер зберігаються окремо від іншої документації. Компактний сейф з електронним замком. Гарне рішення для невеликого офісу. Сейф вміщує документи та папки формату А4. Є одна незнімна полиця. До замка входить набір із 4 батарейок АА, і 2 аварійних ключиків, на випадок, якщо код забули або сіли батарейки.
Характеристика сейфа Ferocon БС-52Е.П1.7035:
- Зварна конструкція зі сталі
- Внутрішні петлі
- Товщина металу дверей — 2,5 мм
- Товщина металу корпусу — від 1,2 мм
- Тип замка: механічний
- Анкерні крекплелення до стіни та підлоги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5967 |
| Вага | 19 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 52х40х36 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 1,2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 2,5 мм |
| Колір | Сірий (7035) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 4 740 ₴




