Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Ferocon OLS-PL-105К
Зламний сейф від виробника Ferocon (Ферокон) — вбудований сейф із підвищеним захистом від зламування для надійного зберігання цінностей. Сейф обладнаний англійським замком Lowe&Fletcher. Сейфи обладнані ригельною системою замикання діаметром 25 мм і одним пасивним ригелем. Замок захищений від висвердлювання. Полицю можна переставити за висотою.
Технічні характеристики Ferocon OLS-PL-105.К:
- Міцна зварна конструкція;
- Внутрішні петлі (підвищення вологостійкості сейфа);
- Товщина металу дверей 6.0 мм;
- Товщина металу корпусу 2.0 мм;
- Анкерні отвори для кріплення до стіни або підлоги;
- Механічний англійський замок Lowe&Fletcher;
- Знімні полиці;
- Ригельний на всіх сейфах посилений (захист від спилу), Ø 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5961 |
| Вага | 59.2 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 105х45х35 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Клас зламостійкості | О |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 6 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 16 655 ₴





