Опис сейф збройовий Hunter GLST.470.K
Сейф для рушниці GLST.470.K HUNTER від компанії Паритет-К призначений для зберігання зброї в кількості 4 одиниці завдовжки до 1260 мм. Сейф призначений для зберігання таких видів зброї: травматична зброя, гладкодульна зброя. За довжиною в сейфі GLST.470.K може також зберігатися нарізна зброя — автомат АК-74; АКСУ; карабіни. Однак для більшої безпеки рекомендуємо для зберігання нарізної зброї використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи GRIFFON серії GE. Сейф серії GL для зберігання зброї GLST.470.K має протизламну конструкцію дверей, трейзер (касу) збільшеної ємності з полицею для зберігання патронів і документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів, тримачі та фіксатор під два шомполі, планку для навішування. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом. Все додаткове обладнання, розміщене на дверях, а також усі полиці легко знімаються. Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці. Сейф укомплектований сувальдним замком із двома хромованими ригелями, які обертаються.
Технічні характеристики сейфа Hunter GLST.470.K:
- Одностороння ригельна система замикання з чотирма активними ригелями діаметром 25 мм, діючими в горизонтальному напрямку.
- Наявність внутрішнього патронного відділення, замикного на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Має три полиці, що дає змогу використовувати чотири зони зберігання в сейф для мисливської амуніції.
- Зручні фрезеровані ложементи для зберігання чотирьох дул.
- Кут відчинення дверей 110 градусів.
- Сейф обладнаний ключовим замком (в комплекті 2 ключі).
- Передбачена можливість анкерного кріплення сейфа до стіни на 2 точки (монтажні дюбелі до комплекту постачання не входять).
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами дозвільної системи МВС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5304 |
| Вага | 40 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 129.7x46.4x28.9 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 131.2х47х35 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 4 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 2.4 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 12 960 ₴




