Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon CL II.150.K.E GUN
Вогнезломостійкий збройовий сейф Griffon CL II.150.K.E GUN — слугуватиме надійним захистом для вашого арсеналу зброї. Стінки наповнені фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування. Також для захисту використовується чотиристороння ригельна система. Сейфи серії CL II.150.K.E GUN комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV і M-LOCKS, і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа CL II.150.K.E GUN:
- Стінки сейфа наповнені фортифікаційним бетонним розчином, який гарантує підвищений захист від зламу.
- Сейф можна кріпити анкерними болтами до підлоги
- У комплекті термострічка BASF
- Конструкція обладнана чотиристоронньою ригельною системою, яка здійснюється за допомогою 5 активних ригелів діаметром 25 мм і антизрізами з боку петель.
- Сейф замикається ключовим замком STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1 і електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2.
- Зламостійкість — II клас ДСТУ EN 1143-1:2014
- Кількість одиниць збройова — 4
- Вогнестійкість-клас 30Б за ДСТУ EN 15659:2014
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5292 |
| Вага | 430 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 141х52х45.6 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 150.6х60х60 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | 2 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 4 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 84 000 ₴





