Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнезламостійкий Griffon F60CL I.150.E GUN Black
Серія F60CL I являє собою унікальну лінійку продукції, здатну одночасно захищати цінні речі від злому (перший клас) і вогню (клас LFS 60 P). Корпус і двері сейфа заповнені спеціальним вогнестійким бетоном. Сейф F60CL I.150.E GUN має вбудовану ригельну систему чотиристоронньої дії, кодовий електронний сертифікований сейфовий замок M-LOCKS і дві німецькі термоленти BASF.
Сейф F60CL I.150.E GUN Black призначений для зберігання зброї, обладнаний відсіком для зберігання патронів, який замикається на ключ. Також сейф має знімні полиці, пересувні магнітні ложементи, які можуть встановлюватися на будь-яку зручну висоту, й органайзер на двері.
- Рівень зламостійкості: EN 1143-1, grade I (ECB-S).
- Вогнестійкість — LFS 60P відповідає EN 15659.
- Товщина лицьової панелі — 21,5 мм, загальна товщина дверей 59 мм.
- Товщина бічних стінок — 55,5 мм.
Технічні характеристики Griffon F60CL I.150.E GUN Black:
- Компактний сейф із привабливим дизайном, що поєднує вогнестійкість і стійкість.
- Простір між стінками корпусу та дверцятами сейфа заповнене вогнестійким бетоном. Протипожежний захист упродовж 60 хвилин, підтверджений сертифікатом згідно ДСТУ EN15659:2014 клас LFS 60P.
- Ригельна система замикання з 10 обертовими ригелями діаметром 25 мм, що унеможливлює їх перепилювання й одним пасивним ригелем.
- Один нерухомий ригель для фіксації дверей у прорізі у разі спроби вирвати двері сейфа.
- Система блокування ригелів, замок захищений від висвердлювання спеціальною твердосплавною пластиною.
- Три знімні полиці (чотири зони зберігання).
- Наявність посиленої касової комірки (трейзера), що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди), сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B).
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете ввести свій код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Передбачена можливість кріплення сейфа анкерними болтами до підлоги (анкерний болт у комплекті постачання).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5326 |
| Вага | 420 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 137.6х50.6х43.8 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 152х65х65 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | 1 |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість одиниць збройовий | 5 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 72 мм |
| Товщина лицьової панелі | 72 мм |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 90 000 ₴







