Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GG.700.E WOOD ALDER
Сейф збройовий GG.700.E WOOD ALDER з броньованим склом має зовнішню обробку деревом (матеріал — вільха, колір — натуральне дерево, покриття — напівматовий лак), внутрішнє оздоблення — килимолін і підсвітку, товщина бронестеклу — 25 мм.
Характеристики сейфа Griffon GG.700.E WOOD ALDER
- Зламний сейф для зброї GG700.E WOOD ALDER має такі особливості:
- Антизламна конструкція, яка не дає змоги відчинити двері гострим предметом або викруткою
- Товщина металу — 3 мм
- Ригельна система замикання, активні хромовані ригелі, діаметром 25 мм
- Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- Внутрішня петля-антисріз
- Тримачі для шомполів.
- Ложемент, який переміщається, під зброю з оптикою (встановлюється на будь-яку зручну висоту)
- Дводверний сейф GG.700.E WOOD ALDER з броньованим склом призначений для зберігання зброї заввишки 1450 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5270 |
| Вага | 235 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 150х68х30 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 157х81.5х42 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 2 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 6 |
| Особливості | Броньоване скло, Оздоблення деревом |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Колір | Дерево |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 195 000 ₴







