Опис сейф збройовий Griffon G.160.E.H.30.K.E
Збройові сейфи G — Gun — це поєднання максимальної простоти, практичності та надійності. Товщина дверей сейфа становить приблизно 6 мм, товщина корпусу — відповідно 3 мм і 2 мм. Хромовані активні ригелі сейфа функціонують у горизонтальному та вертикальному режимах, а блокувальна система представлена вбудованими кодовим та електронним замками. Сейф обладнаний спеціальним відсіком для заощадження патронів, що підвищує комфорт його експлуатації за призначенням. Модель G.160.E.H.30.K.E має внутрішній сейф H.30.K.E, габаритні розміри якого такі: зовнішні 338 мм * 550 мм * 360 мм (ВхШхГ), внутрішні 261 мм * 501 мм * 270 мм (ВхШхГ), сейф укомплектований ключовим і електронно-кодовим замком. Сейф G.160.E.H.30.K.E призначений для зберігання зброї, обладнаний відсіком для зберігання патронів, який замикається на ключ. Також сейф має знімні полиці, пересувні магнітні ложементи, які можуть встановлюватися на будь-яку зручну висоту. Сейф G.160.E.H.30.K.E може вміщати зброю заввишки 1350 мм
Характеристики сейфа Griffon G.160.E.H.30.K.E:
- Підвищена стійкість до злому. Тристороння ригельна система замикання з шістьма активними ригелями та трьома пасивними.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямку.
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B).
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині замка сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Батарею треба замінити, попередньо знявши кришку в нижній частині замку.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Наявність посиленого внутрішнього патронного відділення з полицею, що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Наявність внутрішнього повноцінного сейфа для зберігання грошей, документів, прикрас.
- Має три полиці, що дає змогу використовувати чотири зони зберігання в сейфі для мисливських амбіцій.
- Кут відчинення дверей 180 градусів.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогами МВД.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5316 |
| Вага | 263 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 169.4х55.4х44.9 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 171.2х56х55.1 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 6 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне покриття |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 6 мм |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 107 900 ₴








