Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon G.450.L.E
Збройові сейфи G — Gun — це поєднання максимальної простоти, практичності та надійності. Товщина дверей сейфа становить приблизно 6 мм (4 мм для моделіG.300), товщина корпусу — відповідно 3 мм і 2 мм. Хромовані активні ригелі сейфа функціонують у горизонтальному та вертикальному режимах, а блокувальна система представлена вбудованими кодовим та електронним замками. Сейф обладнаний спеціальним відсіком для заощадження патронів, що підвищує комфорт його експлуатації за призначенням. Збройовий сейф G.450.L.E вміщує три дула завдовжки до 1480 мм. Збройові сейфи серії
Технічні характеристики Griffon G.450.L.E:
- Сейф обладнаний ригельним механізмом, який надійно захищає від проникнення.
- Ригельна система чотиристоронньої дії (5 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм, антизрізи з боку петель)
- Всередині є відділення для патронів (закривається своїм замком).
- Відчиняння дверей на 180 градусів.
- Всередині зроблена обробка оббивним матеріалом.
- Захищеність від злочинців гарантується сертифікованим кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2.
- Живлення замка здійснюється батареєю «Крона», встановлюється всередині сейфа.
- У разі низького заряду елементів живлення кожне відчиняння дверей супроводжується звуковим сигналом. У аварійному разі, якщо елемент живлення вчасно не замінив, сейф можна відкрити за допомогою батареї «крона», яку необхідно прикласти до двох клем на зовнішній стороні замку.
- Можливість складання коду замку із 6-8 цифр.
- Допустима кількість помилкового набору коду 4 спроби, після цього замок блокується на п'ять хвилин.
- Сейф обладнаний зручними ложементами для 4 дул.
- Цей виріб виготовлений з урахуванням усіх вимог МВД, що належать до зберігання зброї.
- Є можливість закріпити сейф анкерними болтами до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5313 |
| Вага | 130 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 148.8х44.4х27.7 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 151.2х45х35 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 4 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицьової панелі | 6 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 43 770 ₴




