Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon GS.140.E BLACK
Сейф для зберігання зброї GS.140.E BLACK Griffon від компанії Паритет-К призначений для зберігання зброї в кількості 3 одиниці завдовжки до 1350 мм.
Сейф серії GS для зберігання зброї має антизламну конструкцію дверей (зачеп), петлю-антисріз, вертикальний трейзер (касу) збільшеної місткості з полицею для зберігання патронів і три знімні полиці для збройових аксесуарів або документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів, тримачі та фіксатор під шомполі, планку для навішування. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом.
Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці.
Технічні характеристики Griffon GS.140.E
- Підвищена стійкість до злому.
- Ригельна система замикання з трьома обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм, петля-антисріз.
- Наявність внутрішнього вертикального патронного відділення, замикного на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Три знімні полиці (4 зони зберігання) для зберігання документів і збройових аксесуарів.
- Кишені на двері для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів.
- Тримачі та фіксатор під шомполі, планка для навішування.
- Пересувний магнітний фрезерований ложемент для зберігання 3 дул.
- Кут відчинення дверей 180 градусів.
- Сейф обладнаний електронним кодовим замком.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіні, кріплення входить до комплект постачання.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогам МВД.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5311 |
| Вага | 42 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 139.7х34.7х23.8 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 141.2х35х30 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | S1 |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 3 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 1.5 мм |
| Товщина лицьової панелі | 3 мм |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 17 880 ₴




