Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Griffon B.118.K
Сейфи офісні серії B, крім своєї доступної ціни, мають низку переваг, що дають змогу здійснювати надійне зберігання цінностей і документів у квартирах та офісах. Сейфи обладнані парою сталевих ригелів, полицею або касою, ключовим сувальдним замком.
Особливості сейфа Griffon B.118.K:
- Сейф призначений для офісу, дому, готелю.
- Має надійну ригельну систему з двох хромованих активних ригелів по 16 мм, які надійно захищають від зламу.
- Внутрішній обсяг розділений знімними полицями на три зони.
- Сейф закривається сувальдним ключовим замком.
- Є можливість закріпити сейф на анкерні болти до підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4943 |
| Вага | 35 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 115.6х45.8х32.7 см |
| Внутрішній об'єм | 173 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 118.4х46х35 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 1,2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 1,2 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7040) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 9 000 ₴



