Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newgarden |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LUMBS070TWLNW |
| Висота | 650 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 1 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: 8 320 ₴


