Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mantra |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Man7025 |
| Висота | 85 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 3 Вт |
| Матеріал плафона | Пластик/Алюміній |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 527 ₴


