Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id191614 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP44 |
| Колір основи | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 11 475 ₴


