Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу з LED-підсвіткою має 22 світлодіоди, які забезпечують рівномірне освітлення для професійного макіяжу в будь-яку пору доби в домашніх умовах. Вільне обертання на 180° дає змогу зафіксувати дзеркало в зручному положенні. Сенсорний вимикач дає можливість легко зменшити або збільшити інтенсивність світла. Переваги LED дзеркала: - регульоване обертання на 180° градусів — світлодіодна підсвітка для якісного MakeUp — сенсорне керування — підставка для косметики та прикрас — зручно для дому
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | smt0002 |
| Висота з підставкою | 27.5 см |
| Матеріал | пластик; скло |
| Область застосування | Обличчя |
| Розміри дзеркала | 21.5 x 16.5 см |
| Розміри підставки | 16 x 11.5 см |
| Тип приладу | Косметичні дзеркала |
- Ціна: 452 ₴


