
Секатор садовий MASTERTOOL виноградний 240 мм із пластиковими ручками лезо НЕРЖ 14-6115
145 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13420
+380 (97) 810-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• леза з неіржавкої сталі
• твердість HRC 52
• ручки з ABS пластику
• твердість HRC 52
• ручки з ABS пластику
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13420 |
| Вага | 0.127 кг |
| Вид | Секатори |
| Додаткові характеристики | Для гілок до 20 мм Лезо з неіржавкої сталі, ручки з ABS пластику |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Твердість різального леза | HRC 53 |
| Тип гака | Пластик |
| ТЕГИ | 240 мм |
- Ціна: 145 ₴


