Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа з липкою вкладкою Verk Group 01933 призначена для боротьби з комарами, мошками, метеликами, що літають комахами в квартирах, будинках, готелях, ресторан і на харчових виробництвах.
Працює прилад від USB DC 5V. Це може бути ноутбук, повербанк або під'єднання до електромережі за допомогою адаптера (до комплекту не входить).
Кріпити лампу необхідно на висоті не менш ніж 2 м, для чого до комплекту входять елементи кріплення. Відстань між отворами для кріплення 18 см.
Випромінюване пристроєм світло приваблює комах всередину приладу, де вони приклеюються до липкої вставки та вже не можуть полетіти. Заміна липкої вкладки потрібна за стеченням 6 місяців або ж за сильного заповнення його комахами.
Вирізняється інсектицидна лампа тихою роботою, оскільки немає звуків розряджання, як в електричних знищувачах комах із сіткою під напругою.
Ці властивості дають змогу використовувати лампу на харчових виробництвах і там, де є легкозаймані речовини або гази.
Також лампа обладнана світлодіодами, що говорить про низьке енергоспоживання й брак заміни ламп.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9831 236 |
| Висота | 24,5 см |
| Гарантія, місяць | 6 |
| Довжина | 14 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Комплектація | Прилад, 5 липких вкладок, елементи кріплення |
| Призначення пастки | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів, метеликів, Від комах, що літають |
| Особливості | Економне електроспоживання. Тиха робота. |
| Площа дії | 40 кв м |
| Розмір паковання | 25х35х14,5 см |
| Витратні матеріали | Липкий вкладень |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 690 ₴








