Пастка комах для професійного використання виготовлена з неіржавкої сталі з порошковим фарбуванням і має ступінь захисту IP21.
Знищувач комах має дві люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що дає діапазон приваблення до 80 кв. м.
УФ-лампа має спеціальну плівку для захисту від забруднення продукції осколками скла або хімічними речовинами (зокрема з'єднань ртуті) у разі зламання.
Приваблені комахи не випадуть, а гарантовано залишаться на липкій вкладці.
Те, що немає іскри, дає змогу використовувати на вибухонебезпечних об'єктах.
Ще однією перевагою приладу є безшумна робота, що важливо для використання в людних місцях.
Прилад можна підвісити або встановити на високій поверхні.
Простий у використанні: легка заміна липких вкладок і ламп.
Принцип роботи:
Використовується система залучення завдяки поєднанню спеціальних інсектицидних флуоресцентних ламп і клейового картриджа.
Приталені світлом УФ ламп, комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкої вкладки. Поймані комахи не випадають, як у знищувачах із сіткою під напругою, що дає змогу використовувати Pomel Trio Max поруч із харчовими продуктами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9 821 215 |
| Висота | 32,5 см |
| Довжина | 58 см |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Площа дії | 80 кв |
| Ширина | 7,5 см |
- Ціна: 9 500 ₴



