Проточний водонагрівач Noveen працює від мережі 220 В і допомагає налагодити водопостачання там, де є тільки холодна вода. Монтаж на стільницю.
Швидке нагрівання. Вода стає теплою буквально за секунди. Потужність: 3,5 кВт. Час нагрівання 3 секунди. Клас енергоспоживання B.
Просте встановлення. Монтаж у стільницю. Для встановлення водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зняти старий кран і встановити кран-водонагрівач Noveen.
Економія місця. Ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаража, підсобного приміщення, підвали.
Невеликі енерговитрати. На підігрівання йде мінімум енергетичних ресурсів. Водонагрівач вмикається й гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд. Світлодіод сигналізує про робочий стан крана.
Захист від витоку води (автоматично вимикається електроживлення). Клас водонепроникності IPX4. Високоякісний термостійкий пластик ABS. Європейська якість.
ВАЖНО:
Коли пристрій використовується в приміщеннях, де вода може періодично замерзати в установленні, його треба щоразу вимикати від електромережі.
Щоб забезпечити правильний рівень води в камері з нагрівачем, пристрій має бути встановлений рівно.
Робочий тиск від 0,04 МПа (0,4 атм) до 0,6 МПа (6 атм). Якщо немає достатнього тиску води, спрацьовує захист від перегрівання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4115 431 213 |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 265 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Колір | Сріблясто-білий |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 1 700 ₴










