Інсектицидна лампа IKN7 IPX4 потужністю 7 Вт і класом водостійкості IPX4. Виготовлена з високоякісного металу та негорючого пластику ABS. Ефективно бореться з усіма літальними комахами: комарами, мошками та метеликами. Лампа приваблює комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою.
Лампа пристосована для внутрішнього та зовнішнього використання. Клас водонепроникності IPX4 (захист від бризок) дає змогу лампі працювати на вулиці, навіть під дощем.
Завдяки використанню сучасних технологій із лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виготовлена з металу та високої якості вогнестійкого ABS пластику — забезпечує високу стійкість і безпеку.
Довший 2-метровий шнур живлення. Можливість встановити на поверхні або підвісити.
Легке видалення комах через лоток, що відгвинчується.
Характеристики:
- Місце застосування: для внутрішнього та зовнішнього використання.
- Зона дії: 55 кв. м.
- Джерело живлення: 220-240 V, 50 Гц
- Споживана потужність: 7 Вт
- Гарантія: 1 рік
- Вага: 0,6 кг
- Розмір: 162х162х255 мм
- Виробник: N'oveen, Польща
- Напруга на сітці: 1000 В
- Кількість UV-A ламп (шт): 1 х 7 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 982 475 |
| Вага | 600 мм |
| Висота | 255 мм |
| Діаметр | 162 мм |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Призначення пастки | Від комарів, Від мошок |
| Площа дії | 55 кв |
| Споживана потужність | 7 Вт Вт |
| Тип харчування | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
- Ціна: 1 800 ₴


