Електрочайник чайник з чашками та ложечками набір у дорогу Adler AD 1268
У будь-який час ви маєте можливість приготувати чай і каву! Завдяки невеликим розмірам і вазі, Чайний набір AD 1268 легко пакуються й переносяться. Для додаткового комфорту є дві дуже легкі чашки та дві чайні ложки.
Маленький гастрономічний чайник AD 1268 ідеально підходить для поїздок і подорожей і завжди зігріє вас у дорозі чашкою смачного чаю або кави.
Характеристики:
• Максимальна місткість: 0,6л
• Мінімальна місткість: 0,2л
• Потужність 600W
• Автоматичне вимкнення
• Індикaтop poppy вoди
• Індикатор живлення
• Захист від порожнього увімкнення
• Матеріал корпусу: пластик
• Вага: 0,65 кг
• Розмір: 17.3 x 11.6 x 19.5 см
Комплектація
• Чайник
• 2 плacтиковие кpyжки
• 2 плacтиковие лобки
• Інcтукція з догляду
• Коробка
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 607528989 |
| Вага (кг) | 0,65 кг |
| Габарити (ВхШхГ), см | 17.3 x 11.6 x 19.5 см |
| гарантія | 1 місяць |
| Додаткові функції | Автовідключення |
| Додаткові характеристики | • Максимальна ємність: 0,6 л • Мінімальна місткість: 0,2 л • Потужність 600W • Автоматичне вимкнення • Індикaтop popoвня води • Індикатор живлення |
| Доставка/оплата | Продаж тільки за мінімальною (200гран), або повною передоплатою. Термін доставки Нової Пошкої 2-7 днів |
| Захист | Від включення без води |
| Комплектація | • Чайник • 2 плacтиковие кpyжки • 2 плacтикоподібні дужки • Інтpyкція з експлуатації • Коробка |
| Кришка | Незнімна |
| Потужність, Вт | Потужність 600 Вт |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому, для гуртожитку, для готелів |
| Функції | З терморегулятором |
| Колір Виробу | Білий |
- Ціна: 637 ₴





