Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор портативний HPAQL039W — це тип нагрівача, у якому використовують керамічний нагрівальний елемент для генерації тепла. У тепловентиляторі є два перемикачі: один для регулювання потужності, а інший для регулювання термостата. Також є ручка для перенесення його з одного місця в інше. Портативні тепловентилятори потужністю 1200 Вт із нагрівальними керамічними елементами є популярним вибором для обігрівання невеликих приміщень. Вони безпечні, ефективні та доступні за ціною. Нагрівач має вбудовані функції безпеки, які запобігають перегріванню та пожежі. Характеристики: Тип: камінний нагрівач Площа нагрівання: до 25 кв.м. Потужність: 1200 Вт Напруга: 220-240 В Корпус: пластик Механічне керування забезпечує простоту використання Компактний і портативний дизайн забезпечує зручність переміщення кімнатами Ідеально підходить для забезпечення тепла в обмеженому просторів, як-от офіси, спальні або вітальні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HPAQL039W |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина | 10 см |
| Потужність обігрівання | 1200 Вт |
| Підтримка температури | Є |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м2 |
| Споживана потужність | 220 Вт Вт |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 359 ₴


