Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете влаштувати справжню казку на своїй присадибній ділянці, оформити фасад магазину, кафе або створити ефектні фігури до свята? Тоді треба звернути увагу на вуличну гірлянду завдовжки 16 метрів. Світлодіодна гірлянда Дюралайт вирізняється морозостійкістю, захищена від перепадів температур і підвищеної вологості, має просту та надійну конструкцію, завдяки чому ідеально підійде для створення святкової ілюмінації, підсвічування дерев і навіть прикраси дахів. Пристрій являє собою загерметизований ПВХ-провід із послідовно розташованими світлодіодами. На кінцях передбачені штекерні роз'єми із закруткою, що дають змогу з'єднувати кілька гірлянд. Завдяки такій конструкції та чудовій герметичності її можна використовувати в оформленні об'єктів різного розміру та площі. Характеристики: Довжина 16-м Тип освітлення: Світлодіодна стрічка Кольорова гама: RGB, Блакитний, Жовтий, Зелений, Червоний, Синій, Теплий білий, Холодний білий Напруга: 220 В Потужність дюралайта — 2,2 Вт/м. Кут світіння: 360 град. Довжина шнура живлення: 1 м (в комплект входить контролер) Упаковка: Коробка Ступінь захисту: IP 65 (водонепроникна) Діапазон робочих температур: -21 °C +50 °C Кратність різання 1 м Кількість діодів: 480 Перетин кругле, 13 мм Матеріал оболонки: силіконовий круглий шланг Електричний ланцюг: двожильний Колір оболонки: прозорий Термін експлуатації: до 50 000 годин Увага! Цей товар можна повернути тільки в тому разі, коли його справність перевірена на пошту. У всіх інших випадках цей товар поверненню не підлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Режим роботи | Динамічний |
| Тип гірлянди | Нитка вулична |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Крапля |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтервал різання | 100 |
| Артикул | DR20МW |
| Довжина | 16 м |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Діаметр | 13 мм |
| Кольорова гама | RGB, Блакитний, Білий, Жовтий, Зелений, Теплий білий, Холодний білий |
| Кут світіння | 360° |
| Кількість світлодіодів | 480 |
| Максимальна робоча температура | 45°C |
| Мінімальна робоча температура | -20°C |
| Напруга | 220 В |
| Строк служби | 50 000 рік |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
- Ціна: 419 ₴



