Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете створити святкову атмосферу або влаштувати ефектну ілюмінацію кафе, магазину, зробити підсвічування дерев? Досить увімкнути вуличну LED-гірлянду та насолоджуватися різними ефектами. Світлодіодна гірлянда Дюралайт чудово підійде для тераси або лаундж-зони, оновлення екстер'єру ресторану або оформлення фотозони. Пристрій є загерметизованим ПВХ-проводом завдовжки 7 метрів із послідовно розташованими світлодіодами. На кінцях передбачені штекерні роз'єми із закруткою, що дають змогу з'єднувати кілька гірлянд. Така конструкція дає змогу легко виконати оформлення дерев, карнизів, сходів і вікон і навіть дахів будівель для створення приголомшливих світлових ефектів. Характеристики: Довжина: 7-м Тип освітлення: Світлодіодна стрічка Кольорова гама: RGB, Блакитний, Жовтий, Зелений, Червоний, Синій, Теплий білий, Холодний білий Напруга: 220 В Потужність дюралайта — 2,2 Вт/м. Кут світіння: 360 град. Довжина шнура живлення: 1 м (в комплект входить контролер) Паковання: Коробка Ступінь захисту: IP 65 (водонепроникна) Діапазон робочих температур: -45 °C +60 °C Кратність різання: 1 м Кількість діодів: 240 Матеріал оболонки: круглий силіконовий шланг Електричний ланцюг: двожильний Колір оболонки: прозорий Термін експлуатації: до 100 000 годин Увага! Цей товар можна повернути тільки в тому разі, коли його справність перевірена на полиці. У всіх інших випадках цей товар поверненню не підлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Режим роботи | Динамічний |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Крапля |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтервал різання | 100 |
| Артикул | DR10МY |
| Довжина | 7 м |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Діаметр | 13 мм |
| Кольорова гама | RGB, Блакитний, Білий, Жовтий, Зелений, Теплий білий, Холодний білий |
| Кут світіння | 360° |
| Кількість світлодіодів | 240 |
| Максимальна робоча температура | 45°C |
| Мінімальна робоча температура | -20°C |
| Напруга | 220 В |
| Строк служби | 100 000 рік |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип гірлянди | стрічка вулична Дюралайт |
- Ціна: 809 ₴



