Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір склянок 390 мл 2 шт. у тубусі Rona Business 1605 390
Подарунковий набір гладких склянок для віскі. Можна мити в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі. Rona має багату історію виробництва посуду для ресторанів і готелів. Програма компанії Rona Star Glass має великий сучасний ряд продукції зі скла для кейтрингу, який відповідає суворим професійним стандартам. Міцність скла вдосконалилася відповідно до ресторанних вимог.
Характеристика:
Тип: Стакан
Тип постачання: Набір
Матеріал: Скло
Об'єм: 390 мл
Кількість у наборі: 2 шт
Колір: Прозорий
Висота: 10 см
Діаметр: 8,5 см
Розмір упаковки: 23,2*10*10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rona |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20669 |
| Вид | Склянка |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 8,5 см |
| Кількість у наборі | 2 шт |
| Обсяг | 390 мл |
| Розмір | упаковки 23*10*10 см |
| Тип постачання | Набір |
- Ціна: 459 ₴





