Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка-органайзер для кухонного приладдя 15*11,7*22,7 см Vinzer Graphite 50340 Для тих, хто бажає організувати простір навколо себе. Органайзер підійде для лопаток, виделок, ножів, віночків, ополоників. Має три відділення: одне з них має роздільники для ножів.
Виготовлений із неіржавкої сталі, внутрішня частина — з пластику. Під час виробництва використовується нетоксичний харчовий пластик, безпечний під час контакту з харчовими продуктами та предметами.
Характеристика:
Тип: Підставка-органайзер
Призначення: Для кухонного приладдя
Матеріал: Нержавіюча сталь, внутрішня частина з пластику
Довжина: 11,7 см
Ширина: 15 см
Висота: 22,7 см
Колір: Сталевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinzer |
| Колір | Сталевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19432 |
| Вид | Підставка-органайзер |
| Висота | 22,7 см |
| Довжина | 11,7 см |
| Призначення | Для кухонного приладдя |
| Ширина | 15 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Підставка |
- Ціна: 2 000 ₴




