Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка обробна marble black 35*26.5*1 см Vinzer 50224
Обробна дошка — незамінний предмет на кожній кухні, який використовується щодня для нарізування, шатківниці та подрібнення продуктів.
Характеристика:
Тип: Дошка
Матеріал: Пластик
Розмір: 35*26.5*1 см
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinzer |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17880 |
| Вид | Доска |
| Довжина | 35 см |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 26.5 см |
- Ціна: 914 ₴


