Праска це не замінна та дуже необхідна та річ у будинку, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи її, важливо вибрати зручний і який відповідає всім сучасним вимогам. Насамперед зверніть увагу на вагу та дизайн.
Праска Domotec MS 2202 — надійний і потрібний помічник для кожної господині. Використовується якісна та надійна електроніка, корпус виготовлений із міцного зносостійкого пластику. Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні. Праска Domotec MS-2202 — має регулятор подавання пари. Завдяки продуманій конструкції підошви пар розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів.
Особливості:
1. Тип: праска
2. Потужність: 2200 W
3. Керамічна підошва
4. Режим сухого прасування
5. Механічне регулювання потужності подавання пари та температурного режиму
6. Режим розпилення води
7. Функція самоочищення
8. Світлова індикація роботи
9. Прозорий резервуар для води
10. Паровий удар
11. Обертання шнура 360 градусів
12. Матеріал корпусу: пластик
13. Живлення: 220-240V 50/60Hz
14. Вага: 0,9 кг
15. Розмір: 29 x 12 x 14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Немає |
| Артикул | 3014131 |
| Матеріал підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Потужність | понад 2000 Вт |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Система самоочищення | Да |
| Тип | З парою |
- Ціна: 850 ₴




