Праска це не замінна та дуже необхідна та річ у будинку, яку доводиться використовувати досить часто, тому, купуючи її, важливо вибрати зручний і який відповідає всім сучасним вимогам. Насамперед зверніть увагу на вагу та дизайн.
Парова праска Domotec MS 2208 — надійний і потрібний помічник для кожної господині. Використовується якісна та надійна електроніка, корпус виготовлений із міцного зносостійкого пластику. Керамічна підошва стійка до подряпин, добре ковзає та зручна у використанні. Праска MS-2208 — має регулятор подавання пари. Завдяки продуманій конструкції підошви пар розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів.
Особливості:
• Виробник: Domotec;
• Модель: MS 2208;
• Тип: парова праска;
• Потужність: 1200 W;
• Тефлонова підошва;
• Режим сухого прасування;
• Механічне регулювання потужності подавання пари та температурного режиму;
• Режим розпилення води;
• Світлова індикація роботи;
• Прозорий резервуар для води;
• Паровий удар;
• Обертання шнура 360 градусів;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Живлення: 220-240V 50/60Hz;
• Колір: синій,
• Вага: 0.7 кг;
• Розмір: 24,5 x 10,5 x 11,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Функція автовідключення | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | 3014130 |
| Матеріал підошви | Тефлон |
| Потужність | 1000 - 1499 Вт |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Система самоочищення | Немає |
| Тип | З парою |
- Ціна: 861 ₴





