Електричний чайник BITEK BT-3110 — чудова модель, яка потішить вас швидкою роботою — він закип'ятить воду за лічені хвилини. Простота в експлуатації та повна відповідність сучасним тенденціям у сфері кухонної побутової техніки. Чайник дуже простий у роботі. Вам не потрібно контролювати його роботу — він сам вимкнеться, коли вода закипить. Ви завжди будете обізнані про те, чи працює чайник, чи ні — для цього він обладнаний світловим індикатором. Вам також буде зручно стежити за рівнем води в чайнику завдяки скляному корпусу. Дизайн ручки продуманий для максимально комфортного використання. Клавіші увімкнення та відкривання кришки зручно розташовані у верхній частині ручки.
Особливості:
- Індикатор роботи;
- Прихований нагрівальний елемент із неіржавкої сталі;
- Поворот на 360 градусів;
- LED-підсвітка чайника;
- Захист від перегрівання! Функція автовимкнення у разі закипання;
- Стійка платформа з відсіком для зберігання шнура;
- Вишуканий дизайн.
Характеристики:
- Споживана потужність: 2400 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Об'єм: 1.8 літра
- Матеріал корпусу: скло
- Покриття нагрівального елемента: неіржавка сталь
- Тип нагрівального елемента: прихований
- Габаритні розміри 188 x 180 x225 мм
- Маса нетто/брутто 0,77 кг/0,98 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Функція автовідключення | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Виробник | BiTEK |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3014008В |
| Діапазон потужності (Вт) | 2000-3000 |
| Захист | Від перегріву |
| Об'єм, л | 1.8 |
| Оснащеність | З підсвічуванням |
| Тип нагрівального елементу | Прихований (диск) |
| Установка температури нагріву | 100°C |
| Функції | З підтриманням температури |
| Колір | Сірий |
| Колір Виробу | Сірий |
- Ціна: 849 ₴





