Опис відеодомофона Commax CDV-1024MA White
Commax CDV-1024MA — це новий кольоровий відеодомофон, який підтримує працездатність викличних панелей і камер із форматами відеосигналу AHD або PAL, які визначаються автоматично, і роздільною здатністю 1920x1080, 1280x960 або 720x576 пікселів.
Домофон обладнаний 10-дюймовим кольоровим сенсорним TFT екраном. Для керування роботою та налаштуваннями застосовується головне екранне меню.
Можливе під'єднання до домофона 2 викличних панелей і 2 відеокамер. У режимі інтеркома можна приєднати ще 3 монітори цієї фірми.
На лицьовій стороні розташовані індикатор живлення домофона.
Для запису з викличних панелей або відеокамер є вбудована пам'ять на 50 фото та слот під microSD карту пам'яті обсягом до 256 ГБ для збереження відео. Запис фото або відео можна виконувати примусово в ручному режимі або автоматично під час активації програмних і апаратних датчиків руху з камер і панелей. Через екранне меню виконується призначення вбудованого детектора руху для роботи з одним із відеовиходів.
Передбачено електроживлення для відеодомофона від вбудованого блока живлення AC 100-240 В.
Пристрій виготовлений із міцного пластику. Залежно від бажання покупця, можна вибрати домофон сріблясто-синього або білого кольору.
Commax CDV-1024MA монтується на стіну або інше зручне місце накладним способом. У режимі очікування можна ввімкнути годинник.
Технічні характеристики Commax CDV-1024MA White
- Стандарт відеосигналу: AHD або CVBS;
- Роздільна здатність: 2 Mp (1920x1080), 1.3 Mp (1280x960), PAL (720x576);
- Дисплей: 10.1” кольоровий сенсорний TFT;
- Роздільна здатність екрана: 1024x600;
- Кількість панелей виклику: 2;
- Кількість додаткових відеокамер: 2;
- Функція пам'яті: вбудована на 50 фото, MicroSD карта обсягом до 256 ГБ;
- Інтерком: до 4 моніторів;
- Детектор руху: вбудований для 1 каналу;
- Під'єднання зовнішніх датчиків: 2 тривожних входи;
- Електроживлення: AC 100-240 В;
- Монтаж: накладний;
- Матеріал корпусу: пластик;
- Колір: сріблясто-синій.
Комплектація CDV-1024MA White
- Відеодомофон Commax CDV-1024MA — 1 шт.
- Кронштейн для кріплення на стіну — 1 шт.
- Дроти для під'єднання — 1 компл.
- Монтажний комплект — 1 компл.
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Інтерфейс | Провідний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5588 |
| Вага | 900 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 10" " |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Запис | Фото,Відео, Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон Кроншейн <unk> Комтаційні дроти <unk> Монтажний комплект<unk> Інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Керування замком, Датчик руху, ІК-підсвітка, Інтерком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмови з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 308×213×25 мм |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Яскравість — Контрастність <unk> Рівнінь гучності |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS |
| Країна Реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Аналоговий |
| Управління | Сенсорний екран |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 550 ₴


