Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис відеодомофона Commax CDV-70N2 White
Відеодомофон — центральний блок домофонної системи, що встановлюється в приміщенні. До нього за дротами приєднуються панелі виклику та/або камери, електромагнітний або електромеханічний замок. Щойно відвідувач зателефонує у двері, у господаря на екрані відеодомофона з'явиться відеозображення відвідувача. За бажання господар може поговорити з відвідувачем і віддалено відчинити йому двері.
Функції та особливості Commax CDV-70N2 White
- Кольоровий TFT-екран із діагоналлю 7”, що забезпечує чудову якість картинки;
- Можливість під'єднати до 2 викличних панелей/камер;
- Сенсорні кнопки керування;
- Обладнаний кнопкою дистанційного відчинення дверного замка;
- Режим інтеркома з іншим аналоговим домофоном;
- Настроювання якості одержуваного відео за допомогою OSD меню;
- Напруга живлення 100-240 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Інтерфейс | Провідний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5568 |
| Вага | 500 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" " |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Запис | Фото,Відео, Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон Кроншейн <unk> Комтаційні дроти <unk> Монтажний комплект<unk> Інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Керування замком, Датчик руху, ІК-підсвітка, Інтерком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Під'єднуваних моніторів | 2 |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмови з відвідувачем | трубка |
| Розміри | 230 × 180 × 28 мм |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Яскравість — Контрастність <unk> Рівнінь гучності |
| Стандарти відеосигналу | CVBS |
| Країна Реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Аналоговий |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 410 ₴



