Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чайник електричний електрочайник скляний Adler AD-1283C Cappuccino 1 л
Компактний електричний чайник із традиційною формою глечика в сучасному дизайні. Дає змогу ефективно закип'ятити воду для чаю на 3-4 особи благодаря мощности 1100 Вт. Під час роботи чайник підсвічується м'якої світлодіодною підсвіткою, яка вимикається автоматично після закипання води Для зручності чайник також обладнаний поворотною основою, плоским дном і нагрівачем із неіржавкої сталі. Кіп'ятит 1,0 л води один раз.
Характеристики:
- Живлення: 220 - 240 В, 50/60 Гц;
- Потужність: 1100 Вт;
- Максимальна місткість: 1 л;
- Обертання на 360°;
- Поворотна основа та плоске дно;
- Сучасний дизайн;
- Індикатор рівня води зі шкалою;
- Функція автоматичного вимкнення та захист від увімкнення без води;
- Відсік для кабелю: ні;
- Дисплей: ні;
- Регулювання температури: немає;
- Підсвітка: так;
- Звуковий сигнал: немає;
- Фільтр: нейлоновий;
- Габарити: 21 x 18 x 29 см;
- Вага: 1.3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 115431 |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Вага в упаковці, кг | 1.4 |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 18 х 21 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 х 19 х 22 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Захист | Вимкнення у разі зняття з бази; Від увімкнення без води; Від перегрівання |
| Кришка | Незнімна |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Обсяг | 1 |
| Об'єм, л | 1 |
| Оснащеність | Фільтр від накипу |
| Підстава | Без відсіку для кабелю |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Країна Реєстрації Бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Функції | З підтриманням температури |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Капучино |
| Шкала рівня води | Зі шкалою |
- Ціна: 1 026 ₴



