Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чайник електричний Adler AD 1244 2.5 л White
Чайник виготовлений із високоякісного екопластику, від якого вода після закипання не видає запаху дешевої пластмаси. Якісний нейлоновий фільтр запобігає потраплянню накипу в чашку. Також завдяки своєму великому об'єму 2,5 літра, Ви можете пригостити чаєм 9 осіб!
Побутова техніка Adler характеризується високою якістю, надійністю і практичністю.
Характеристики:
- Об'єм 1,7 л, хв. 0.6 л
- Потужність 2000 Вт
- Прихований нагрівальний елемент
- Великий яскравий індикатор рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Компактна опорна плита для зберігання шнура
- Поворотна основа 360 градусів
- Сучасний, ергономічний дизайн
- Фільтр — нейлоновий
- Звуковий сигнал
- Вага: 0,88 кг
- Габарити упаковки: 22 х 24 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 111554 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 24 х 18 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 2000 Вт |
| Обсяг | 2.5 |
| Оснащеність | Фільтр від накипу |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Країна Реєстрації Бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір | Білий |
| Шкала рівня води | Зі шкалою |
- Ціна: 1 055 ₴



