Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка для волосся конусна VGR V-526 з керамічним покриттям White
Плойка для волосся конусна для локонів професійна для завивання волосся з керамічним покриттям VGR V-526 проста в користуванні й ефективна в роботі. Ви легко отримаєте очікуваний результат за короткий час, водночас витративши мінімум зусиль. У ній передбачений регулятор температурних режимів, що дає Вам змогу використовувати її для будь-якого типу волосся.
Покриття з унікальних матеріалів не пошкоджує волосся, водночас надає йому здорового блиску.
Характеристики:
- Тип: плойка для волосся;
- Терморегулятор є;
- 5 температурних режимів: 130, 150, 170, 190, 210 градусів;
- Швидке розігрівання 30 секунд;
- Обертання шнура на 360 градусів;
- Щипці з титановим покриттям: 10-19 мм;
- Ненагрівається наконечник;
- Потужність: 25 Вт.;
- Живлення: 220В — 240 В.;
- Індикатор роботи;
- Колір: Білий зі сріблом.
Комплектація
- Плойка
- Інструкція
- Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 115843 |
| Вибір температури нагріву | Да |
| гарантія | 14 днів |
| Діаметр бігуді | 10-19 мм |
| Діаметр щипців | 10-19 мм |
| Діапазон температури нагріву | 130 - 210, (130, 150, 170, 190, 210) °С |
| Для створення | Горизонтальних локонів, природної хвилі, Об'єму |
| Індикація нагріву | LED |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Потужність | 25 Вт |
| Особливості | Поворотний шнур на 360 градусів |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Режими і функції | 5 режимів температури, Автовимкнення, Захист від перегрівання |
| Країна Реєстрації Бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 040 ₴




