Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнезламостійкий Griffon CL III.50.C BROWN
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL III сертифіковані за третиним класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 50 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.
Ключові особливості сейфів серії CL III BROWN — оригінальний коричневий колір фарбування, наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу в багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейф вогнезламостійкий CL III.50.C BROWN укомплектований сертифікованим механічним кодовим сейфовим замком і німецькою термострічкою BASF.
Особливості Griffon CL III.50.C BROWN:
- Маса, кг 140
- Товщина захисного шару, мм 50
- Зламостійкість III клас ДСТУ EN 1143-1:2019
- Система замикання ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
- Тип замка механічний кодовий сейфовий замок класу VDS 1
- Вогнестійкість клас LFS 30P за ДСТУ EN 15659
- Тип покриття лако-червоне покриття
- Колір коричневий
- Серія продуктів CL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3389 |
| Вага | 140 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 39х38х29.6 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 47.2х46х44 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Механічний кодовий |
| Клас зламостійкості | III |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 50 мм |
| Товщина лицьової панелі | 50 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 39 990 ₴








