Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф збройовий Griffon G.170.K.E
Сейф збройової моделі G — це поєднання максимальної простоти, практичності та надійності. Особливістю модельного ряду G.170 є наявність двох відділів. Нижній відділ призначений для зберігання ручок і аксесуарів, верхній — для інших цінностей за Вашим бажанням. Нижній відділ укомплектований двома пересувними ложементами. Їх можна розміщувати в зручному для себе положенні. Нижні двері сейфа додатково обладнані двома кишенями для зберігання патронів, засобів догляду за зброєю та тримачем. Верхній відділ обладнаний полицею.
Особливості Griffon G.170.K.E:
Сейф збройовий GRIFFON G.170.K.E призначений для зберігання 7 ручок заввишки до 1360 мм.
Товщина лицьової панелі — 5 мм.
Товщина бічних стінок — 2 мм.
- Підвищена стійкість до злому.
- Ригельна система замикання з трьома обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм, петля-антисріз.
- Незалежне замикне відділення для патронів має великий обсяг і додаткову полицю, дає змогу вмістити більшу кількість боєприпасів, порівнюючи зі стандартними моделями.
- На дверях сейфа розташовані бічні кишені для зберігання негабаритного спорядження.
- Зручні фрезеровані ложементи для зберігання трьох дул.
- Кут відчинення дверей 180 градусів.
- Верхнє патронне відділення сейфа оборудовано ключовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1 (в комплекті 2 ключі, довжина ключа 60 мм).
- Нижнє відділення сейфа обладнане електронним кодовим замком.
- Замок живиться від батареї типу (крона) (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіні.
- Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за вимогам МВД.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1776 |
| Вага | 81 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 30.4-139х426х25.4 |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 170х43х32 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Кількість дверей, шт. | 2 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 7 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 5 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий (RAL 7016) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 28 770 ₴









